אנגלית למבוגרים – דף תשלום

הקדימו להירשם. ההרשמה נסגרת בקרוב.

אנו מציעים מספר מסלולים לבחירתכם:

במידה וטרם ניסיתם את שיטת הלימוד שלנו, מומלץ לבחור במסלול חצי שנתי. במידה ואתם מחדשים את תקופת המנוי שלכם, מומלץ לבחור במסלול השנתי ולהנות מהנחה משמעותית במחיר. 

מחזור הלימודים הבא יפתח ב 01.07.2024

מתלבטים לגבי המסלול הנכון עבורכם?
התקשרו עכשיו ל- 072-3331155. אחד היועצים שלנו ישמח לעזור לכם.

מסלול חצי שנתי

6 חודשים
1950
  • עד 5 תשלומים שווים.

מסלול שנתי

12 חודשים
3770
  • עד 10 תשלומים שווים.

מומלץ לקרוא את מדיניות הביטולים שלנו.

מתלבטים לגבי המסלול הנכון עבורכם?

התקשרו עכשיו ל- 072-3331155.

אחד היועצים שלנו ישמח לעזור לכם.

מלא את פרטייך בטופס שלמטה. לאחר מכן תועבר לטופס סליקה מאובטח. השלם עכשיו את הרישום והתשלום והבטח לעצמך מקום במחזור הבא של EnglishForYou למבוגרים. מומלץ מאוד להירשם ולא לחכות לרגע האחרון!

אם שאלת את עצמך – 

היכן הלימודים מתקיימים?
הלימודים מועברים דרך המחשב באמצעות מערכת למידה משוכללת. יש צורך בחיבור לאינטרנט. התלמיד נכנס למערכת הלמידה באמצעות שם משתמש וסיסמה מכל מחשב או טלפון נייד. המערכת זמינה לתלמיד בכל שעות היממה במהלך תקופת הלימודים. כל תלמיד מתקדם בקצב שלו במהלך השבוע. התרגול מתבצע באמצעות וידאו והמבדקים נערכים אחת לשבוע על החומר שנלמד באותו שבוע.

האם אני מקבל גישה מיידית למערכת הלמידה?
עם סיום ההרשמה וביצוע התשלום, תקבל בדואל אישור תשלום. בסמוך למועד תחילת הלימודים תקבל דואל נוסף עם פרטי שם המשתמש והסיסמה שלך למערכת הלמידה. תוכל להשתמש בזה מכל מחשב, טאבלט או טלפון חכם. התכנים עצמם יהיו זמינים לתלמידים רק החל ממועד תחילת תקופת הלימודים.

עד מתי חומר הלימוד זמין עבורי?
תוכנית הלימודים של המבוגרים בנויה בצורה שחומר הלימודים של כל חודש נתון זמין עד ה-15 לחודש שאחריו. תוכנית הלימודים של הילדים בנויה בצורה שחומר הלימודים זמין לתלמידים עד שבועיים לאחר סיום הסמסטר. בכל זמן נתון, חומר הלימודים שהתפרסם זמין לאחור כל עוד הוא לא נגרע מהמערכת על פי הכללים שמופעים לעיל.

האם זה בטוח לשלם בכרטיס אשראי דרך האינטרנט?
כן. התשלום מעובד על ידי חברת מאסטרקארד  (למעט דיינרס שמועבד על ידי חברת ויזה כאל) באמצעות מסוף סליקה של חברת "יעד שריג".

התשלום הוא מאובטח ומוצפן בפרוטוקול SSL .

האם מובטח לי כי אשפר את רמת האנגלית שלי?
שיטת לימוד זו בנויה על התמדה. אנו מספקים פלטפורמה ייחודית בה התלמיד חשוף לשפה האנגלית בסביבה מוכרת ומעניינת. אלו שמתמידים מגיעים לתוצאות מרשימות בהחלט!

האם יש התחייבות לרישום לתקופת לימוד ארוכה?
לא.
אנו מציעים מספר תקופות לימוד שונות. החל מ-6 חודשים ועד-12 חודשים. התלמיד מוזמן לבחור את תקופת הלימוד שמתאימה לו.

האם אפשר להצטרף בכל שלב ובכל גיל?
תוכנית הלימודים מותאמת למבוגרים שיודעים את השפה האנגלית ברמה בסיסית. ישנם שימצאו את רמת המאמרים שלנו קשים בהתחלה. אנו ממליצים לא להתייאש ולנסות להתמודד עם החומר הכתוב. אלו שיתמידו ימצאו את עצמם מצמצמים פערים ורמת האנגלית שלהם תשתפר בצורה משמעותית. קחו בחשבון שלעיתים מדובר בתהליך איטי, אז תאפשרו לעצמכם סיכוי סביר לפני שאתם מרימים ידיים.

האם הפרטים שלי חשופים לכל?
לא!
הפרטים שלך מוגנים ואינם חשופים לאלו שרשומים לתוכנית הלימודים שלנו למעט הצוות שעוקב אחר ההתקדמות של התלמידים.
לכל תלמיד יש כינוי אתו הוא מזדהה במערכת וזאת במטרה לשמור על הפרטיות שלך.

WhatsApp Icon WhatsApp Icon