שיטת הלימוד

שיטת הלימוד שלנו מקנה לתלמיד את השפה האנגלית דרך תבניות הדיבור של השפה האנגלית.

מספר מחקרים מראים שאנשים שלמדו אנגלית כשפה שנייה באמצעות תבניות דיבור הצליחו במבחני האנגלית עם ציונים גבוהים בהרבה מאלו שלמדו שפה שנייה בשיטות המסורתיות שמקורן בלימוד הדקדוק של השפה או באוצר המילים של השפה.

תבניות הדיבור הן הקטעים הטבעיים, האינטונציות והמבנים שמאפיינים את הדיבור היומיומי של דוברי השפה האנגלית.

במקום התרגילים המסורתיים בדקדוק ובשינון סתמי של מילים, שיטת הלימוד שלנו מעודדת את הלימוד של תבניות הדיבור באמצעות צורת תרגול ייחודית.

בעזרת תכנים מרתקים, הצגה דו לשונית, והקפדה על חזרתיות, שיטת הלימוד שלנו מיישמת את עקרון תבניות הדיבור באופן יעיל ומעניין.

איך זה עובד?

  1. במסגרת תוכנית הלימודים התלמיד מקבל גישה למערכת הלמידה שפיתחנו.
  2. תוכנית הלימודים בנויה על תרגול יום-יומי. ההמלצה שלנו הוא תרגול של 4-5 פעמים בשבוע.
  3. כל תלמיד מתרגל בזמן הפנוי שלו ובקצב שלו. ניתן להיכנס למערכת הלמידה מכל מחשב, טאבלט או טלפון חכם שיש לו קישור לרשת האינטרנט. המערכת פתוחה לתלמידים בכל שעות היממה.
  4. במהלך תקופת הלימוד, בכל שבוע, מתפרסם מאמר חדש באנגלית בתוך מערכת הלמידה. המאמרים הם מקוריים ונכתבים על ידי צוות הכותבים שלנו. המאמרים עוסקים בנושאים מגוונים כגון מדעים, אומנות, טכנולוגיה, היסטוריה של ארץ ישראל והעולם. המטרה היא להעשיר את הידע הכללי של התלמידים תוך שהם מתרגלים את השפה האנגלית.
  5. כל מאמר מוגש לתלמידים באמצעות וידאו (כפי שניתן לצפות בהדגמה שבוידאו). המאמר מוצג בסגנון של ״קריוקי״ כאשר על המסך מופיע הכיתוב של המאמר באנגלית, וברקע המורה לאנגלית מקריאה את המאמר, משפט באנגלית ולאחריו את התרגום בעברית (מורה דוברת אנגלית שפת אם!).

עם צורת התרגול שלנו התלמידים נחשפים למאות תבניות דיבור בכל שבוע נתון. ובזכות העובדה שהם שומעים את ההקראה של אותו מאמר במשך מספר ימים רצופים, תבניות הדיבור נלמדות, אוצר המילים נבנה בהתאם, והתלמיד מגיע עם הזמן למצב שהוא מסוגל לשלוף את תבניות דיבור בצורה אינטואיטיבית, ולדבר אנגלית בצורה טבעית.

מסגרת התרגול ברורה לתלמיד. המאמרים מתפרסמים במועדים שידועים מראש.

לצד המאמרים, מתקיימים מבדקים (שאינם חובה) מתוך מטרה לייצר לתלמיד סגירת מעגל עם התרגול של כל מאמר. המבדקים הם בפורמט של מבחן אמריקאי. הם נעשים בצורה מקוונת בתוך מערכת הלמידה במסגרת חלון הזמן המותר. בסיום המבדק והגשתו, התלמיד מקבל משוב באופן מיידי.

במסגרת מסלול הלימודים של הילדים המאמרים מתפרסמים מידי יום ראשון בתקופת חודשי הסמסטר. חלון הזמן של המבדקים הוא החל מיום חמישי בצהריים ועד למוצאי שבת בחצות.

במסגרת מסלול הלימודים של המבוגרים המאמרים מתפרסמים החל מה-1 לכל חודש כל שבעה ימים. ארבעה מאמרים בכל חודש. חלון הזמן של המבדקים הוא החל מהיום החמישי של פרסום המאמר ולמשך 72 שעות.

משך התרגול שנדרש מהתלמיד הוא בין 10 דקות ל-30 דקות בכל פעם, תלוי בשכבת הגיל.

תוכנית הלימודים לילדים מתאימה לתלמידים בכיתות ג'- י'.
תוכנית הלימודים למבוגרים מתאימה לכל הגילאים.

תוכנית הלימודים שלנו מתאימה לכולם ללא תלות ברמת האנגלית של התלמיד.

WhatsApp Icon WhatsApp Icon