שאלות ותשובות נפוצות

היכן הקורס נערך?
הקורס מועבר דרך המחשב באמצעות מערכת למידה משוכללת. יש צורך בחיבור לאינטרנט. התלמיד נכנס למערכת הלמידה באמצעות שם משתמש וסיסמה מכל מחשב או טלפון נייד. המערכת זמינה לתלמיד בכל שעות היממה במהלך חודשי הסמסטר. כל תלמיד מתקדם בקצב שלו במהלך השבוע. השיעורים מועברים באמצעות וידאו והמבדקים נערכים אחת לשבוע על החומר שנלמד באותו שבוע.

עד מתי חומר הלימוד זמין עבורי?
תוכנית הלימודים של הילדים בנויה בצורה שחומר הלימודים זמין לתלמידים עד שבועיים לאחר סיום הסמסטר. תוכנית הלימודים של המבוגרים בנויה בצורה שחומר הלימודים של כל חודש נתון זמין עד ה-15 לחודש שאחריו. בכל זמן נתון, חומר הלימודים שהתפרסם זמין לאחור כל עוד הוא לא נגרע מהמערכת על פי הכללים שמופעים לעיל.

האם מובטח כי התלמיד יתקדם בשפה האנגלית?
שיטת לימוד זו בנויה על התמדה. אנו מספקים פלטפורמה ייחודית בה התלמיד חשוף לשפה האנגלית בסביבה מוכרת ומעניינת. הניסיון מראה כי באמצעות שימוש נכון בפלטפורמה זו, ניתן להגיע לתוצאה מרשימה בהחלט. הורים שרוכשים זאת עבור ילדיהם, טוב יעשו אם יעקבו אחר ציוני המבדקים השבועיים, וילוו את ילדיהם בשבועות הראשונים של השימוש במערכת.

האם יש התחייבות ארוך טווח?
לא
הרישום תמיד מתבצע לסמסטר אחד (לילדים) או למסלול לימוד אחד (למבוגרים). אנו נותנים עדיפות ברישום המוקדם לתמידים וותיקים על מנת לאפשר המשכיות עם תכנית הלימודים. אם נרשמת לאחד מהמסלולים שלנו, תקבל מאתנו הודעה כאשר הרישום המוקדם לסמסטר הבא ייפתח.
כמובן שאנו ממליצים בחום להתמיד עם תוכנית הלימודים הרב שנתית.

האם אני יכול להקפיא או לדחות את מסלול הלימודים שלי?
לא ניתן להקפיא תקופת לימוד או לדחות תקופת לימוד לאחר שתקופת הלימוד אליה נרשמת החלה.

האם אפשר להצטרף בכל שלב ובכל גיל?
תוכנית הלימודים מותאמת לילדים בכיתות ה'-י'. בנוסף קיים מסלול לימודים למבוגרים.
השיטה זהה לכל שכבות הגיל. ההבדל הוא בכמות החומר אליו התלמיד נדרש בכל שבוע
.
מי שמצטרף בכיתה ח' לדוגמא, יהיה לו קצת קשה בהתחלה לעומת מי שנמצא בתוכנית מכיתה ה'. מצד שניגם מי שמצטרף בכיתה ח', ימצא כי לאחר מספר שבועות רמת האנגלית שלו השתפרה בצורה משמעותית והוא יוכל לעמוד בקצב של בני גילו.

האם הפרטים של התלמידים חשופים לכל?
לא!
הפרטים של התלמידים מוגנים ואינם חשופים לאלו שרשומים לתוכנית הלימודים שלנו למעט הצוות שעוקב אחר ההתקדמות של התלמידים.
לכל תלמיד יש כינוי אתו הוא מזדהה במערכת וזאת במטרה לשמור על הפרטיות.

האם אני מקבל גישה מידית למערכת הלמידה?
עם סיום ההרשמה וביצוע התשלום, תקבל באימייל אישור תשלום. בסמוך למועד תחילת הסמסטר/מסלול הלימוד, תקבל אימייל נוסף עם פרטי שם המשתמש והסיסמה שלך למערכת הלמידה. תוכל להשתמש בזה מכל מחשב, טאבלט או טלפון חכם. התכנים עצמם יהיו זמינים לתלמידים רק במועד תחילת הלימודים.

האם זה בטוח לשלם בכרטיס אשראי דרך האינטרנט?
כן. התשלום מעובד על ידי חברת מאסטרקארד  (למעט דיינרס שמעובד על ידי חברת ויזה כאל) באמצעות מסוף סליקה של חברת "יעד שריג".

התשלום הוא מאובטח ומוצפן בפרוטוקול SSL .

WhatsApp Icon WhatsApp Icon