אנגלית לילדים – דף רישום

סמסטר הקיץ 2024 ייפתח בתאריך 30.06.2024 ואורכו 8 שבועות

מחיר לנרשמים עכשיו באתר: 1079

מחיר לנרשמים עכשיו באתר:

₪1079

מתלבטים לגבי שיטת הלימוד שלנו? לחצו כאן וגלו מה אנשים כותבים עלינו.

מומלץ לקרוא את מדיניות הביטולים שלנו.

אם שאלת את עצמך – 

היכן הקורס נערך?
הקורס מועבר דרך המחשב באמצעות מערכת למידה משוכללת. יש צורך בחיבור לאינטרנט. התלמיד נכנס למערכת הלמידה באמצעות שם משתמש וסיסמה מכל מחשב או טלפון נייד. המערכת זמינה לתלמיד בכל שעות היממה במהלך חודשי הסמסטר. כל תלמיד מתקדם בקצב שלו במהלך השבוע. התרגול מתבצע באמצעות וידאו והמבדקים נערכים אחת לשבוע על החומר שנלמד באותו שבוע.

האם התלמיד מקבל גישה מיידית למערכת הלמידה?
עם סיום ההרשמה וביצוע התשלום, תקבלו באימייל אישור תשלום. בסמוך למועד תחילת הסמסטר תקבלו אימייל נוסף עם פרטי שם המשתמש והסיסמה למערכת הלמידה. תוכלו להשתמש בזה מכל מחשב, טאבלט או טלפון חכם. התכנים עצמם יהיו זמינים לתלמידים רק במועד תחילת הסמסטר.

עד מתי חומר הלימוד זמין עבורי?
תוכנית הלימודים של הילדים בנויה בצורה שחומר הלימודים של כל סמסטר זמין לתלמידים עד שבועיים לאחר סיום הסמסטר. תוכנית הלימודים של המבוגרים בנויה בצורה שחומר הלימודים של כל חודש נתון זמין עד ה-15 לחודש שאחריו. בכל זמן נתון, חומר הלימודים שהתפרסם זמין לאחור כל עוד הוא לא נגרע מהמערכת על פי הכללים שמופעים לעיל.

האם זה בטוח לשלם בכרטיס אשראי דרך האינטרנט?
כן. התשלום מעובד על ידי חברת מאסטרקארד  (למעט דיינרס שמועבד על ידי חברת ויזה כאל) באמצעות מסוף סליקה של חברת "יעד שריג". התשלום הוא מאובטח ומוצפן בפרוטוקול SSL .

האם מובטח לי כי הילד שלי אכן יתקדם בשפה האנגלית?
שיטת לימוד זו בנויה על התמדה. אנו מספקים פלטפורמה ייחודית בה התלמיד חשוף לשפה האנגלית בסביבה מוכרת ומעניינת. אתם כהורים טוב תעשו עם תעקבו אחר התקדמות הילד שלכם ותעודדו אותו לתרגל אנגלית על בסיס יום יומי. אתם לא מורים לאנגלית ואין מטרה שתהיו כאלה. מצד שני, הניסיון מראה כי באמצעות שימוש נכון בפלטפורמה זו, לצד ביקורת מינימלית של ההורים, ניתן להגיע לתוצאה מרשימה בהחלט.

האם יש התחייבות לרישום לסמסטרים נוספים?
לא.
הרישום מתבצע לסמסטר אחד למעט תלמידים קיימים שיכולים להירשם לשנה מראש. אנו נותנים עדיפות ברישום לבוגרי הסמסטר האחרון על מנת לאפשר המשכיות עם תכנית הלימודים. אם נרשמת לסמסטר אחד, תקבלי מאתנו הודעה כאשר ההרשמה המוקדמת לסמסטר הבא ייפתח.
כמובן שאנו ממליצים בחום להתמיד עם תוכנית הלימודים הרב שנתית.

האם אפשר להצטרף בכל שלב ובכל גיל?
תוכנית הלימודים מותאמת לילדים בכיתות ג'-י', אבל בהחלט ניתן לצרף לתוכנית תלמידים בכיתות נמוכות יותר לאחר שהתייעצתם איתנו.
השיטה זהה לכל שכבות הגיל. ההבדל הוא בכמות החומר אליו התלמיד נדרש בכל שבוע.
מי שמצטרף בכיתה ח' לדוגמא, יהיה לו קצת קשה בהתחלה לעומת מי שנמצא בתוכנית מכיתה ה'. מצד שני, גם מי שמצטרף בכיתה ח', ימצא כי לאחר מספר שבועות רמת האנגלית שלו השתפרה בצורה משמעותית והוא יוכל לעמוד בקצב של בני גילו.

האם הפרטים של הילד שלי חשופים לכל?
לא!
הפרטים שלכם ושל הילד שלך מוגנים ואינם חשופים לאלו שרשומים לתוכנית הלימודים שלנו למעט הצוות שעוקב אחר ההתקדמות של התלמידים.
לכל תלמיד יש כינוי אתו הוא מזדהה במערכת וזאת במטרה לשמור על הפרטיות שלך ושל ילדך.

WhatsApp Icon WhatsApp Icon