שיטת הלימוד

שיטת הלימוד זהה לילדים למבוגרים כאחד למעט מספר הבדלים.

כל השיעורים מועברים באמצעות מערכת למידה. ניתן לגשת למערכת הלמידה מכל מחשב, טאבלט או טלפון חכם. השימוש במערכת הוא אישי והזיהוי מתבצע באמצעות שם משתמש וסיסמה.

בכל שבוע אנו מפרסמים מאמר חדש במערכת הלמידה. מאמר זה ישמש אותנו כחומר התרגול למשך חמישה ימים. המאמר זמין להורדה כקובץ PDF,  וכמובן, באמצעות הווידאו שמציג  את המאמר ככתוביות "קריוקי" שברקע אחד מהמורים שלנו לאנגלית (מורה דובר אנגלית כשפת אם!) מקריא את המאמר משפט באנגלית ולאחריו התרגום בעברית.

חמישה ימים לאחר שהמאמר נגיש לתלמידים, תפתח המערכת למבדק מקוון בו התלמיד ייבדק על החומר של אותו שבוע. רוב התלמידים החדשים לא מצליחים במיוחד במבדק הראשון, לא להתרגש מעניין זה :). עם הזמן התלמיד מבין מה מצפים ממנו במבדק השבועי וכיצד הוא צריך להכין את עצמו למבדק זה.

במסגרת מסלול הלימודים של הילדים המאמרים מתפרסמים בתקופת הסמסטר מידי יום ראשון בבוקר כאשר המערכת נפתחת למבדקים ביום חמישי בצהריים ונסגרת במוצאי שבת בחצות.

במסגרת מסלול הלימודים של המבוגרים המאמרים מתפרסמים החל מה-1 לכל חודש ובכל יום שבעה ימים שלאחריו. בסה"כ מתפרסמים ארבעה מאמרים בכל חודש. המבדק השבועי יפתח ביום החמישי מפרסום המאמר וייסגר 48 שעות לאחר פתיחתו.

מועדי הזמנים העדכניים מתפרסמים בדף ההנחיות הכלליות בתוך מערכת הלמידה. מומלץ להתעדכן.

המלצתנו היא לתרגל את המאמר באמצעות הווידאו על בסיס יום יומי. עדיף לתרגל 20-30 דקות ביום מאשר ארבע שעות ביום שלפני המבדק השבועי.

תוכנית הלימודים לילדים מתאימה לתלמידי כיתות ה'- י'.
תוכנית הלימודים למבוגרים מתאימה לכל הגילאים ללא קשר לרמת האנגלית ובתנאי שרמת הקריאה היא סבירה.

לפרטים נוספים והדגמה קצרה של שיטת הלימוד שלנו אתם מוזמנים לצפות בווידאו הבא: